Kuşkonmaz Tel Fiyatları

Pencere kenarları, pervazlar ve çatı gibi yerlere kuşların konmasını engellemek için monte edilen kuşkonmaz telleri kuşlara zarar vermeden ortamdan uzaklaştırıyor. Hatta kuşların buralara tekrar gelip tüneyerek zarar vermelerini engelliyor. Bu nedenle okul, hastane ve otellerde yaygın olarak kullanılıyor.

Siyah ve şeffaf renklerde olan kuşkonmaz tellerinin fiyatı belirlenirken metre hesabına göre hareket ediliyor. Firmalar ve markalar arasında fiyat farklılığı olan kuşkonmaz teller ölçü ve uzunluğa göre fiyatlandırılıyor.

Plastik Kuşkonmaz Teli

Güneş ışığına, ısıya karşı dayanıklı olan ve esnek yapıdaki plastik kuşkonmaz teller çetin hava şartlarına karşı da oldukça dirençlidir. Kolay kolay bozulma, yıpranma gözlenmez. Ultraviyole ışınlar kullanılarak dayanıklılığı arttırılmış ve her tür kuşu uzaklaştırmada etkili bir sistemdir.

Monte etmesi oldukça kolay olan plastik kuşkonmaz telleri inşaat montaj yapıştırıcısı ile yapıştırmak mümkün. Bunun yanında mekana uygun olarak silikon, tel ile bağlama, plastik kelepçelerle monte veya vidalama yapılabilir.

Sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın